- -25,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Μαύρο/Πορτοκαλί |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις |
| Λειτουργίες | Μασάζ δονήσεων, Εργονομικός σχεδιασμός, Ζέσταμα |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Αυχένας, Λαιμός, Πόδια, Μηροί, Дупе, Ώμοι, Χέρια, Талия, Σκάλα, Прасци, Гръд, Γόνατα, Ο αγκώνας |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ, Μασάζ δονήσεων, Θεραπεία |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Μίνι συσκευή |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |