- -25,56 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Negru / portocaliu |
| Tip actionare | Vibrații |
| Functii | Vibromasaj, Design ergonomic, Incalzi |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Corp, Înapoi, Gât, Picioarele, Coapse, Дупе, Arme, Mâini, Талия, Talpi, Прасци, Гръд, Genunchii, Cot |
| Destinat pentru | Masaj, Vibromasaj, Terapie |
| Tip dispozitiv wellness | Mini-aparat |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Garanție | 24 luni |