- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Сив |
| Тип задвижване | Вибрации, Затопляне |
| Функции | Ергономичен дизайн, Затопляне, Защита от прегряване |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Лице, Очи |
| Предимства | Намалява стреса, Освобождава напрежението, Подобряване на кръвообращението |
| Тип уелнес уред | Очила |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 10 cm |
| Ширина | 5 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Гаранция | 24 месеца |