- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις, Ζέσταμα |
| Λειτουργίες | Εργονομικός σχεδιασμός, Ζέσταμα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο, Очи |
| Πλεονεκτήματα | Намалява стреса, Освобождава напрежението, Подобряване на кръвообращението |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Очила |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 10 cm |
| Πλάτος | 5 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |