- -46,02 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Gri |
| Tip actionare | Vibrații, Încălzire |
| Functii | Design ergonomic, Încălzire, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Față, Очи |
| Beneficii | Намалява стреса, Освобождава напрежението, Подобряване на кръвообращението |
| Tip dispozitiv wellness | Очила |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Garanție | 24 luni |