- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Масажори |
|
| Цвят | Бял / Зелен |
| Тип задвижване | Вибрации |
| Функции | Вибромасаж |
| Тип | Електрически |
| Част от тялото | Гръб |
| Предимства | Лесен за използване |
| Използване за | Масаж |
| Тип уелнес уред | Мини уред |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Дължина | 100 мм |
| Необходими батерии | 3 x AAA |