- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Масажори |
|
| Culoare | Alb / verde |
| Tip actionare | Vibrații |
| Functii | Vibromasaj |
| Tip | Electric |
| Zona corporala | Înapoi |
| Beneficii | Ușor de folosit |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip dispozitiv wellness | Mini-aparat |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 90 mm |
| Latime | 100 mm |
| Lungime | 100 mm |
| Baterii necesare | 3 x AAA |