- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Λευκό / Πράσινο |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις |
| Λειτουργίες | Μασάζ δονήσεων |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Αυχένας |
| Πλεονεκτήματα | Εύχρηστος |
| Χρησιμοποιήστε για | Μασάζ |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Μίνι συσκευή |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 90 mm |
| Πλάτος | 100 mm |
| Μήκος | 100 mm |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 3 x AAA |