- -21,63 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Зелен |
| Функции | Йонизация, Студен въздух, Държач за окачване, Сменяема посока на въртене, Педелиране в двете посоки |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Употреба | Влажна коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 2 |
| Мощност | 800 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 2 |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Диаметър на ролката | 50 mm |
| Гаранция | 60 месеца |