- -21,63 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Κρύος αέρας, Στήριγμα κρεμάστρας, Сменяема посока на въртене, Πεντάλ και προς τις δύο κατευθύνσεις |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρήση | Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 2 |
| Εξουσία | 800 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Διάμετρος ρολού | 50 mm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |