- -21,63 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Verde |
| Functii | Ionizare, Aer rece, Suspensie, Direcția de rotație detașabilă, Peeling în ambele direcții |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Utilizare | Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 2 |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 2 |
| Lungime cablu | 3 m |
| Diametru cilindru | 50 mm |
| Garanție | 60 luni |