(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Турмалин |
| Цвят | Бял |
| Комплект | Не |
| Използване за | Къдрици, Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна, Професионална |
| Тип маша | Класическа маша, Автоматична |
| Мощност | 1200 W |
| Максимална температура | 120 C |
| Степен скорости | 4 |
| Нива температура | 4 |
| Ширина | 4.9 cm |
| Дължина | 25.65 cm |
| Гаранция | 24 месеца |