(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Σειρά | Οχι |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό, Επαγγελματική |
| Τύπος Μάσα | Κλασικό σίδερο για μπούκλες, Αυτόματη |
| Εξουσία | 1200 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 120 C |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Πλάτος | 4.9 cm |
| Μήκος | 25.65 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |