(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Turmaline |
| Culoare | Alb |
| Set | Nu |
| Destinat pentru | Bucle, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern, Profesional |
| Tip ondulator | Classic Masha, Automat |
| Putere | 1200 W |
| Temperatura maxima | 120 C |
| Trepte de viteza | 4 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Latime | 4.9 cm |
| Lungime | 25.65 cm |
| Garanție | 24 luni |