- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Розов |
| Комплект | Не |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 5 |
| Мощност | 1400 W |
| Степен скорости | 3 |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 4.5 cm |
| Дължина | 34.3 cm |
| Гаранция | 24 месеца |