- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ |
| Σειρά | Οχι |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 5 |
| Εξουσία | 1400 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 4.5 cm |
| Μήκος | 34.3 cm |
| Εγγύηση | 24 luni |