- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Roz |
| Set | Nu |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 5 |
| Putere | 1400 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.5 cm |
| Lungime | 34.3 cm |
| Garanție | 24 luni |