- -5,62 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бронз |
| Функции | Студен връх, Йонизация, Автоматично изключване, Въртящ се кабел на 360º |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Мощност | 45 W |
| Максимална температура | 210 C |
| Нива температура | 2 |
| Максимално време за затопляне | 10 секунди |
| Ширина | 5.2 cm |
| Дължина | 5.2 cm |
| Дължина на кабела | 2.2 m |
| Диаметър на ролката | 2.976 cm |
| Дължина на ролката | 7.65 cm |
| Гаранция | 24 месеца |