- -5,62 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Bronz |
| Functii | Rece, Ionizare, Oprirea automată, Cablu rotativ 360º |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Putere | 45 W |
| Temperatura maxima | 210 C |
| Trepte temperatura | 2 |
| Timp maxim de incalzire | 10 секунди |
| Latime | 5.2 cm |
| Lungime | 5.2 cm |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Diametru cilindru | 2.976 cm |
| Lungime cilindru | 7.65 cm |
| Garanție | 24 luni |