- -5,62 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπρούντζος |
| Λειτουργίες | Κρύα κορυφή, Ιονισμός, Αυτόματη απενεργοποίηση, Περιστρεφόμενο καλώδιο 360º |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Εξουσία | 45 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210 C |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 10 секунди |
| Πλάτος | 5.2 cm |
| Μήκος | 5.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.2 m |
| Διάμετρος ρολού | 2.976 cm |
| Μήκος ρολού | 7.65 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |