- -101,80 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | LED индикатор, Температурна защита, Бутон за включване/изключване, Студен въздух, 2 в 1: маша за коса |
| Комплект | Да |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Вълни, Начупване, Изправяне, Сплитане |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Брой включени приставки | 3 |
| Тип маша | Цилиндрична |
| Мощност | 1400 W |
| Захранващо напрежение | 240 v |
| Максимална температура | 100°C |
| Степен скорости | 3 |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 4.57 cm |
| Дължина | 34.3 cm |
| Дължина на кабела | 2.44 m |
| Гаранция | 24 месеца |