- -101,80 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Inox |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Ένδειξη LED, Προστασία θερμοκρασίας, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, Κρύος αέρας, 2 в 1: маша за коса |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Σπάσιμο, Όρθιο, Сплитане |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 3 |
| Τύπος Μάσα | Κυλινδρικό |
| Εξουσία | 1400 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 v |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 100°C |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 4.57 cm |
| Μήκος | 34.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.44 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |