- -101,80 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Inox |
| Culoare | Argint |
| Functii | Indicator LED, Protecția la temperatură, Butonul ON / OFF, Aer rece, 2 в 1: маша за коса |
| Set | DA |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Spargere, Îndreptarea, Despică |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Numar capete incluse | 3 |
| Tip ondulator | Cilindric |
| Putere | 1400 W |
| Tensiune alimentare | 240 v |
| Temperatura maxima | 100°C |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 4.57 cm |
| Lungime | 34.3 cm |
| Lungime cablu | 2.44 m |
| Garanție | 24 luni |