- -31,70 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика, Турмалин |
| Цвят | Черен |
| Функции | Контрол на температурата, Автоматично изключване, Въртящ се кабел на 360º, Бутон On/Off, Йонна функция, Сменяема посока на въртене, Хронометър |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Вълни |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Тип маша | Автоматична |
| Мощност | 45 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална температура | 210°C |
| Нива температура | 3 |
| Дължина | 28.6 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Гаранция | 36 месеца |