- -31,70 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică, Turmaline |
| Culoare | Negru |
| Functii | Controlul temperaturii, Oprirea automată, Cablu rotativ 360º, Buton On/Off, Funcția de ioni, Direcția de rotație detașabilă, Cronometru |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Valuri |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip ondulator | Automat |
| Putere | 45 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 210°C |
| Trepte temperatura | 3 |
| Lungime | 28.6 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Garanție | 36 luni |