- -31,70 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό, Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Αυτόματη απενεργοποίηση, Περιστρεφόμενο καλώδιο 360º, Κουμπί On/Off, Ιονική λειτουργία, Сменяема посока на въртене, Хронометър |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Κυματιστό |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Τύπος Μάσα | Αυτόματη |
| Εξουσία | 45 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210°C |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Μήκος | 28.6 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Εγγύηση | 36 μήνες |