Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Розов, Черен |
| Функции | Студен връх, Йонизация, Въртящ се кабел на 360º, Защита от прегряване, Студен въздух, 2 в 1: маша за коса |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Вълни, Начупване, Изправяне |
| Употреба | Суха коса, Влажна коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Мощност | 800 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 32.5 cm |
| Дължина на кабела | 2.5 m |
| Гаранция | 24 месеца |