Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Ροζ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Κρύα κορυφή, Ιονισμός, Περιστρεφόμενο καλώδιο 360º, Προστασία από υπερθέρμανση, Κρύος αέρας, 2 в 1: маша за коса |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Κυματιστό, Σπάσιμο, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Εξουσία | 800 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.5 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |