Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Roz, Negru |
| Functii | Rece, Ionizare, Cablu rotativ 360º, Protecția împotriva supraîncălzirii, Aer rece, 2 в 1: маша за коса |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Valuri, Spargere, Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat, Par umed |
| Tip utilizare | Intern |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Garanție | 24 luni |