- -7,00 €
- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бронз, Розово злато |
| Функции | Въртящ се кабел, Бързо загряване, Студен връх, Автоматично изключване, Защита от прегряване, Индикатор за работа, Регулируема температура |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Вълни, Начупване |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Тип маша | Конусовидна маша |
| Захранващо напрежение | 120 - 240 V |
| Максимална температура | 210°C |
| Нива температура | 8 |
| Максимално време за затопляне | 30 s |
| Ширина | 15.6 cm |
| Дължина | 37.2 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Гаранция | 60 месеца |
| Покритие | Керамика |