- -7,00 €
- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπρούντζος, Ροζ χρυσός |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Γρήγορη θέρμανση, Κρύα κορυφή, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Индикатор за работа, Ρυθμιζόμενη θερμοκρασία |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Σπάσιμο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Τύπος Μάσα | Κωνικές λαβίδες |
| Τάση τροφοδοσίας | 120 - 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210°C |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 8 |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 30 s |
| Πλάτος | 15.6 cm |
| Μήκος | 37.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| Κάλυψη | Κεραμικό |