- -7,00 €
- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Bronz, Aur roz |
| Functii | Cablu rotativ, Încălzire, Rece, Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Indicatorul de lucru, Temperatura reglabilă |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Valuri, Spargere |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip ondulator | Masha conică |
| Tensiune alimentare | 120 - 240 V |
| Temperatura maxima | 210°C |
| Trepte temperatura | 8 |
| Timp maxim de incalzire | 30 s |
| Latime | 15.6 cm |
| Lungime | 37.2 cm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Garanție | 60 luni |
| Material invelis | Ceramică |