- -4,21 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маши за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Черен |
| Функции | Въртящ се кабел, Бързо загряване, Студен връх, Бутон On/Off, Защита от прегряване |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Къдрици, Начупване |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Тип маша | Класическа маша |
| Мощност | 25 W |
| Максимална температура | 180 C |
| Дължина | 35 cm |
| Дължина на кабела | 1.7 m |
| Гаранция | 24 месеца |