- -3,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маши за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Negru |
| Functii | Cablu rotativ, Încălzire, Rece, Buton On/Off, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Bucle, Spargere |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Tip ondulator | Classic Masha |
| Putere | 25 W |
| Temperatura maxima | 180 C |
| Lungime | 35 cm |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Garanție | 24 luni |