- -4,21 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Γρήγορη θέρμανση, Κρύα κορυφή, Κουμπί On/Off, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Σπάσιμο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Τύπος Μάσα | Κλασικό σίδερο για μπούκλες |
| Εξουσία | 25 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 180 C |
| Μήκος | 35 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |