- -11,25 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Машинки за подстригване |
|
| Материал ножчета | Керамика |
| Цвят | Черен |
| Захранване | Акумулатор, Батерии |
| Технологии | Функция турбо |
| Нива на рязане | 4 |
| За | Мъже |
| Тип продукт | Машинка за подстригване |
| Част от тялото | Глава, Брада |
| Използване за | Бръснене, Детайли, Подравняване, Подстригване |
| Тип употреба | Домашна |
| Покритие острие | Инокс |
| Брой включени приставки | 4 |
| Автономия | 1.5 h |
| Ширина | 4.5 cm |
| Дължина | 17.5 cm |
| Тегло | 570 g |
| Гаранция | 24 месеца |