- -11,25 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Машинки за подстригване |
|
| Material lame | Ceramică |
| Culoare | Negru |
| Tip alimentare | Acumulator, Bateriile |
| Tehnologie | Funcția turbo |
| Trepte de taiere | 4 |
| Pentru | Bărbații |
| Tip produs | Trimmer |
| Zona corporala | Cap, Barbă |
| Destinat pentru | Bărbierit, Detalii, Aliniere, Trimirea |
| Tip utilizare | Intern |
| Invelis lame | Inox |
| Numar capete incluse | 4 |
| Autonomie | 1.5 h |
| Latime | 4.5 cm |
| Lungime | 17.5 cm |
| Greutate | 570 g |
| Garanție | 24 luni |