- -11,25 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Машинки за подстригване |
|
| Υλικό λεπίδων | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία, Μπαταρίες |
| Τεχνολογία | Λειτουργία Turbo |
| Επίπεδα κοπής | 4 |
| Για | Ανδρες |
| Τύπος Προϊόντος | Μηχανή κουρέματος |
| Μέρος του σώματος | Κεφαλή, Γενειάδα |
| Χρησιμοποιήστε για | Ξύρισμα, Λεπτομέρειες, Ευθυγράμμιση, Κούρεμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Λεπίδα επίστρωσης | Inox |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 4 |
| Αυτονομία | 1.5 h |
| Πλάτος | 4.5 cm |
| Μήκος | 17.5 cm |
| Βάρος | 570 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |