- -8,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маси |
|
| Color | Кафяв |
| Тип продукт | Маса |
| Брой | 1 |
| Тип маса | Сгъваема |
| Височина | 68 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дължина | 50 cm |
| Материал конструкция | Дърво |
| Дървесен материал | Тропическо дърво Meranti |