- -8,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маси |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Masa |
| Număr | 1 |
| Tipul de masă | Pliabil |
| Înălţime | 68 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Constructie materiala | Lemn |
| Material din lemn | Тропическо дърво Meranti |