- -8,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маси |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Μάζα |
| Αριθμός | 1 |
| Τύπος μάζας | Αναδιπλούμενο |
| Υψος | 68 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Μήκος | 50 cm |
| Υλική κατασκευή | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Тропическо дърво Meranti |