- -7,72 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маслени радиатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Място за съхранение на кабела, Регулируем стаен термостат, Транспортни колелца, Дръжка за пренасяне, Функция против замръзване |
| Нива на мощност | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Препоръчителна площ на помещение | 75 м² |
| Брой ребра | 12 |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Максимална мощност | 2500 W |
| Степени на мощност | 3 |
| Височина | 65 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 59.2 cm |
| Дължина на кабела | 1.38 m |
| Тегло | 15.7 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |