- -7,72 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Spațiu de stocare a cablurilor, Termostat de cameră reglabil, Roți de transport, Mâner, Funcția anti-îngheț |
| Niveluri de putere | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 75 м² |
| Numărul de coaste | 12 |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Putere maxima | 2500 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 65 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 59.2 cm |
| Lungimea cablului | 1.38 m |
| Greutate | 15.7 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 месеца |