- -7,72 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маслени радиатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Регулируем стаен термостат, Τροχοί μεταφοράς, Λαβή μεταφοράς, Функция против замръзване |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 75 м² |
| Αριθμός νευρώσεων | 12 |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Μέγιστη ισχύς | 2500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Υψος | 65 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 59.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.38 m |
| Βάρος | 15.7 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 месеца |