- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Маслени радиатори |
|
| Функции | Колела за преместване, Вградена дръжка |
| Нива на мощност | 3 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой ребра | 11 |
| Максимална мощност | 2500 W |
| Степени на мощност | 3 |
| Височина | 67 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 47 cm |
| Тегло | 9 Kg |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |