- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Funcții | Roțile pentru a se muta, Mâner încorporat |
| Niveluri de putere | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numărul de coaste | 11 |
| Putere maxima | 2500 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Înălţime | 67 cm |
| Lăţime | 12 cm |
| Lungime | 47 cm |
| Greutate | 9 Kg |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 месеца |