- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маслени радиатори |
|
| Λειτουργίες | Τροχοί για μετακίνηση, Вградена дръжка |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός νευρώσεων | 11 |
| Μέγιστη ισχύς | 2500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Υψος | 67 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 47 cm |
| Βάρος | 9 Kg |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 месеца |