- -33,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Маслени радиатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Защита против прегряване, Колела, Автоматично изключване, Защита срещу преобръщане |
| Нива на мощност | 3 |
| Препоръчителна площ на помещение | 30 м² |
| Брой ребра | 11 |
| Максимална мощност | 2500 W |
| Височина | 69 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 63 cm |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Гаранция | 24 месеца |