- -33,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Protecție împotriva supraîncălzirii, Roți, Oprirea automată, Protecție împotriva răsturnării |
| Niveluri de putere | 3 |
| Zona recomandată a camerei | 30 m² |
| Numărul de coaste | 11 |
| Putere maxima | 2500 W |
| Înălţime | 69 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 63 cm |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Garanție | 24 luni |