- -33,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маслени радиатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Τροχοί, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία ανατροπής |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 30 m² |
| Αριθμός νευρώσεων | 11 |
| Μέγιστη ισχύς | 2500 W |
| Υψος | 69 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 63 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |